Aktualitātes un jaunumi
KĻŪT PAR BIEDRU
Latvijas Datortehnoloģiju asociācija (LDTA) apsveic Gintu Bukānu ar ievēlēšanu.

2003. gada 27. novembris

Latvijas Datortehnoloģiju asociācijas (LDTA) sveic IT speciālistu Gintu Bukānu ar ievēlēšanu par Latvijas Interneta asociācijas (LIA) izpilddirektoru.

Asociācijas valde izsaka pārliecību, ka arī turpmāk LIA būs drošs LDTA partneris informācijas sabiedrības veidošanā Latvijā. LDTA uzskata, ka Bukāna kungs mērķtiecīgi strādās, lai Latvijā veicinātu uz zināšanām balstītas ekonomikas pastāvēšanu, turpinās darbu interneta attīstības un popularizēšanas jomā, kā arī telekomunikāciju tirgus liberalizācijā. LDTA Bukāna kungam vēl veiksmi jaunajā amatā un cer uz auglīgu sadarbību.

Latvijas Datortehnoloģiju asociācija dibināta 1997. gadā un ir vecākā Latvijas Informātikas uzņēmumu asociācija, kas apvieno juridiskas personas, lielākos vairumtirgotājus, sistēmu integratorus, kā arī virkni programmatūras izstrādes uzņēmumu. Viens no galvenajiem asociācijas uzdevumiem ir nodrošināt informācijas sabiedrības veidošanas procesu valstī. LDTA aktīvi piedalās arī Latvijas IT produktu tirgus sakārtošanas procesā un godīgas konkurences apstākļu radīšanā. LDTA ir pozitīva sadarbības pieredze ar muitu, valsts ieņēmumu dienestu, policiju un citām valsts struktūrām, kas ļauj korekti risināt neskaidros jautājumus veicot procedūras, kas saistītas ar valsts iepirkumu izvērtēšanu un muitas darbu. LDTA ir piedalījusies daudzās muitas un policijas iniciētās ekspertīzēs.